Pomimo tego, że od jakiegoś czasu dodatkowe zewnętrzne treści publikuję tylko na specjalnej grupie na Facebooku, to po przeczytaniu recenzji nie mogłem powstrzymać się od opublikowania tego dzieła bezpośrednio na blogu 🙂

Masz przed sobą nagranie wystąpienia Szymona Stępniaka na 28. spotkaniu grupy Toruń JUG. Po obejrzeniu poznasz historię Szymona, który od ponad dwóch lat działa jako freelancer rozwijając swoją karierę głównie w oparciu o serwis Upwork.

Cykl artykułów "Zewnętrzne treści"

Ten wpis jest częścią cyklu, zapowiedzianego we wpisie Pierwsza wersja mojego domowego biura, w którym postanowiłem wrzucać namiary na ciekawe artykuły opisujące subiektywne opinie użytkowników sprzętu biurowego, opinie na temat pracy zdalnej, pracy na samozatrudnieniu, a także artykuły poruszające tematykę ergonomii miejsca pracy.

Po jakimś czasie do puli dorzuciłem też polecanie ciekawych książek, które miałem okazje sam przeczytać. Postaram się to robić poprzez podsyłanie zwięzłych recenzji oddających ideę danej publikacji.

W listopadzie 2016 roku zdecydowałem się wyemigrować zewnętrzne treści z bloga. Od tego momentu nie będą się one już więcej tutaj pojawiały. Zamiast tego założyłem dedykowaną grupę na Facebooku, do której bardzo serdecznie Cię zapraszam.

Wszystkie wcześniej polecone przeze mnie treści znajdziesz tutaj.