Zauważyłem, że na blogach jak grzyby po deszczu pojawiają się wpisy na temat dolegliwości związanych z długotrwałą pracą przed komputerze. Niestety często są to ostrzeżenia innych już po fakcie i bólu autorów. Warto zapoznać się z takimi wpisami odpowiednio wcześnie, żeby móc zapobiegać, a nie później musieć leczyć. Dziś polecam artykuł tego typu autorstwa Marcina Murasa.

Cykl artykułów "Zewnętrzne treści"

Ten wpis jest częścią cyklu, zapowiedzianego we wpisie Pierwsza wersja mojego domowego biura, w którym postanowiłem wrzucać namiary na ciekawe artykuły opisujące subiektywne opinie użytkowników sprzętu biurowego, opinie na temat pracy zdalnej, pracy na samozatrudnieniu, a także artykuły poruszające tematykę ergonomii miejsca pracy.

Po jakimś czasie do puli dorzuciłem też polecanie ciekawych książek, które miałem okazje sam przeczytać. Postaram się to robić poprzez podsyłanie zwięzłych recenzji oddających ideę danej publikacji.

W listopadzie 2016 roku zdecydowałem się wyemigrować zewnętrzne treści z bloga. Od tego momentu nie będą się one już więcej tutaj pojawiały. Zamiast tego założyłem dedykowaną grupę na Facebooku, do której bardzo serdecznie Cię zapraszam.

Wszystkie wcześniej polecone przeze mnie treści znajdziesz tutaj.

PS. Marcin w swoim wpisie wspomina o fotelu MARKUS z IKEA negując je po pobieżnym przetestowaniu. Nie słuchajcie go 😉 Model ten nie jest może najwyższej klasy, ale jest też z zupełnie innej półki cenowej, niż topowe modele. Polecam zapoznać się z moją opinią, a najlepiej samemu się przekonać.