W połowie ubiegłego roku „ujawniłem” pierwszą paczkę podstron, których mogł[a|e]ś nie zauważyć nie przemierzając wzdłóż i wszerz mojego bloga. Na koniec obiecałem kolejny odcinek z serii, kiedy tylko na blogu pojawią się przynajmniej trzy kolejne ukryte podstrony. Tak też się stało – zebrało się ich w sumie pięć. Poniżej masz krótki opis każdej z nich.

Patroni

Na początek podstrona, która mam nadzieję jest wystarczająco dobrze wyeksponowana. Strona zawierająca listę patronów, którzy postanowili dobrowolnie odwdzięczyć mi się w zamian za treści, które udostępniam. Serdecznie im wszystkim za to dziękuję, a innych zachęcam do dołączenia – jest jeszcze trochę miejsca 😉

Patroni

Patroni

Dlaczego pojawiłem się w serwisie Patronite? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

W menu: [Wsparcie] >> [Patroni]

Wsparcie

Rozumiem, że wsparcie poprzez serwis Patronite nie każdemu musi pasować. Dlatego też postanowiłem podpowiedzieć kilka innych opcji. Wachlarz jest naprawdę szeroki – zachęcam do zapoznania się. Za skorzystanie z którejkolwiek będę Ci bardzo wdzięczny 🙂

Wsparcie

Wsparcie

W menu: [Wsparcie]

Narzędzia

Po otrzymaniu kilku pytań „czego używam do…?” postanowiłem zbudować odrębną stronę, która zbiera wykorzystywane przeze mnie szeroko pojęte „narzędzia” i odpowiada na większość zadawanych pytań tego typu.

Narzędzia

Narzędzia

Lista nie jest zamknięta i co jakiś czas staram się wrzucić kilka kolejnych rzeczy, które przychodzą mi do głowy. Jeżeli Ciebie interesuje czego jeszcze używam w jakimś konkretnym celu, to zostaw pytanie w komentarzu poniżej (tutaj albo na stronie z narzędziami), a ja postaram się odpowiedzieć.

W menu: [Narzędzia]

Bieganie

Strona, której początkowo nie miałem zamiaru upubliczniać. Pomyślałem jednak, że jeśli zmotywuję ona przynajmniej jedną osobę, do ruszenia się zza biurka, to może warto 🙂 Swoisty log moich „dokonań” biegowych. Nie mam wielkich ambicji wygrywania w zawodach, ale udział w nich motywuje mnie do regularnego wychodzenia z domu, żeby trochę pobiegać. A ruch dla programisty to często rzecz deficytowa 😉

Bieganie

Bieganie

W menu: [Życie] >> [prywatne] >> [moje bieganie]

Cykle artykułów

Strona zbierająca „rameczki”, które zawierają powiązane ze sobą artykuły. Ktoś kiedyś podpowiedział mi, żebym wrzucił wszystkie w jedno miejsce. Posłuchałem 🙂

Cykle artykułów

Cykle artykułów

W menu: [Start] >> [Cykle artykułów]

cdn.

To definitywnie nie koniec ujawniania podstron. Kolejny odcinek wkrótce 🙂

Bądź na bieżąco!

Podobają Ci się treści publikowane na moim blogu? Nie chcesz niczego pominąć? Zachęcam Cię do subskrybowania kanału RSS, polubienia fanpage na Facebooku, zapisania się na listę mailingową:
Uwaga! Jeżeli w ciągu 24-godzin od zapisania się na listę mailingową nie otrzymasz wybranego przez siebie prezentu to skontaktuj się ze mną.

Zgoda? Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci starannie wyselekcjonowanych informacji marketingowych. Powyższe dane są przechowywane w systemie MailChimp i nie są udostępniane nikomu więcej.

lub śledzenia mnie na Twitterze. Generalnie polecam wykonanie wszystkich tych czynności, bo często zdarza się tak, że daną treść wrzucam tylko w jedno miejsce. Zawsze możesz zrobić to na próbę, a jeśli Ci się nie spodoba – zrezygnować :)

Chcesz więcej? W takim razie zapraszam Cię do dołączenia do powiązanych grup na Facebooku, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na poruszane tutaj tematy, możesz podzielić się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami, a przede wszystkim poznasz ludzi interesujących się tą samą tematyką co Ty.

W grupie Programista Na Swoim znajdziesz wiele doświadczonych osób chętnych do porozmawiania na tematy krążące wokół samozatrudnienia i prowadzenia programistycznej działalności gospodarczej. Vademecum Juniora przeznaczone jest zaś do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat życia, kariery i problemów (niekoniecznie młodego) programisty.

1 000 000 zł

Milion złotych. Tak, milion złotych. Milion złotych to cel, który sobie postawiłem jakiś czas temu. Chcę zarobić milion złotych na tym blogu. Do tej pory zebrało się 37 102,41 zł, więc jak widzisz jest już co pokazać, ale do celu nadal sporo brakuje. Jeszcze nie wiem do końca jak, ale to zrobię. Na pewno nigdy nie będę pobierał żadnych opłat za dostęp do treści, bo tymi chcę się po prostu dzielić.

Wysoko ponad ten milion stawiam na szerzenie wiedzy i dotarcie do jak największej liczby osób. I tu mam prośbę do Ciebie: jeśli uważasz, ten artykuł za wartościowy, to udostępnij go proszę swoim znajomym. Przy lewej lub dolnej (na małych wyświetlaczach) krawędzi ekranu znajdziesz przyciski, które Ci to ułatwią. Jeżeli ich nie widzisz, to najprawdopodobniej zostały zablokowane przez Twój program do blokowania reklam. Niezależnie od tego, czy prześlesz ten wpis dalej, czy nie, to ja i tak dziękuję Ci serdecznie za doczytanie do tego miejsca! Do przeczytania niebawem.

PS. Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu tak bardzo, że chciał(a)byś mi się w jakiś sposób odwdzięczyć, to mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, z których możesz skorzystać. Szczególnie gorąco zachęcam do wsparcia poprzez serwis Patronite, ale jeżeli zdecydujesz się na którąkolwiek z wymienionych opcji, to serdecznie Ci za to DZIĘKUJĘ!

Picture Credits
Tribute to Patrons