Znajdujesz się na stronie rankingu produktów finansowych, którą przygotowałem dla Ciebie dzięki współpracy z Michałem Pałką, twórcą bloga LiveSmarter.pl. Michał od kilku lat prześwietla na swoim blogu praktycznie wszystkie promocje organizowane przez banki, przedstawia najświeższe oferty lokat bankowych, a także dostarcza wiele innych ciekawych informacji na pokrewne tematy.

Teraz dużą część tej wiedzy przedstawiam poniżej, w formie przejrzystej tabelki. Dostępne oferty są aktualizowane na bieżąco. Nie musisz się więc martwić, że któraś z nich umknie Twojej uwadze.

Na chwilę obecną możesz porównać oferty:

Jeżeli interesuje Cię założenie konta bankowego dla Twojej firmy, to zajrzyj do rankingu kont firmowych lub osobistych. O tym, że nie musisz zakładać specjalnego konta (ale czasem może się to opłacać) pisałem w odrębnym artykule. We wpisie na temat kwartalnego rozliczania podatków wspominałem, że pieniądze przeznaczone na podatki możesz pomnażać poprzez mądre zdeponowanie ich w banku. Do tego przyda Ci się ranking lokat bankowychkont oszczędnościowych.

Niektóre z poniższych produktów finansowych zawierają linki afiliacyjne, dzięki którym ja dostanę kilka złotych, jeśli Ty zdecydujesz się z któregoś skorzystać. W żadnym wypadku nie obciąża to dodatkowo Twojej kieszeni, a jedynie konto danej instytucji finansowej. Będę wdzięczny jeśli to zrobisz, ale nie namawiam Cię do skorzystania z czegokolwiek. Sam(a) wiesz co jest dla Ciebie najlepsze. Chcę Cię po prostu uczciwie poinformować o tym fakcie 🙂