Kilka tygodni temu wrzuciłem link do recenzji stojąco/siedzącego biurka UpWrite Desk, a dziś polecam przeczytanie opinii Tomka Dziurko na temat alternatywnego rozwiązania – swego rodzaju „nadstawki” na tradycyjne biurko, rozszerzającej jego funkcjonalność o możliwość pracy na stojąco. Rozwiązanie szczególnie przydatne dla osób, które jak Tomek, nie chcą rozstawać się ze swoim starym biurkiem.

Cykl artykułów "Zewnętrzne treści"

Ten wpis jest częścią cyklu, zapowiedzianego we wpisie Pierwsza wersja mojego domowego biura, w którym postanowiłem wrzucać namiary na ciekawe artykuły opisujące subiektywne opinie użytkowników sprzętu biurowego, opinie na temat pracy zdalnej, pracy na samozatrudnieniu, a także artykuły poruszające tematykę ergonomii miejsca pracy.

Po jakimś czasie do puli dorzuciłem też polecanie ciekawych książek, które miałem okazje sam przeczytać. Postaram się to robić poprzez podsyłanie zwięzłych recenzji oddających ideę danej publikacji.

W listopadzie 2016 roku zdecydowałem się wyemigrować zewnętrzne treści z bloga. Od tego momentu nie będą się one już więcej tutaj pojawiały. Zamiast tego założyłem dedykowaną grupę na Facebooku, do której bardzo serdecznie Cię zapraszam.

Wszystkie wcześniej polecone przeze mnie treści znajdziesz tutaj.