3 i 4 października, w Krakowie, odbędzie się 12 edycja konferencji JDD, a ja, dzięki swojemu wrodzonemu wdziękowi, talentowi i skromności 😀 zdobyłem dla Was 20% zniżki oraz jedną darmową wejściówkę do rozdysponowania w konkursie.

O konferencji

JDD (Java Developer Days) jest to jedno z najstarszych, odbywających się regularnie tego typu wydarzeń w Polsce. Konferencja z każdym rokiem rośnie w siłę i ma coraz większy rozmach. Z początkowo jednodniowej przerodziła się w dwudniowe wydarzenia z czterema równoległymi ścieżkami, a docierające do mnie historie z kolejnych afterków są coraz bardziej epickie 😉

Nie będę Ci tu teraz pisał „kto?, co?, gdzie?, kiedy?”, bo tego i wielu innych cennych informacji dowiesz się ze strony internetowej konferencji.

Jedyną rzeczą, do której zachęcam każdego uczestnika JDD jest udział w prelekcji kogoś z kujawsko-pomorskiego teamu 🙂 Krzysztof Benedyczak, Paweł Kapała, Mariusz Strzelecki (wszyscy Toruń JUG) oraz Grzegorz Dyrda, Wojciech OczkowskiŁukasz Wachowicz (wszyscy Bydgoszcz JUG) naprawdę znają się na swoich tematach i wiedzą co mówią. Trust me 😉

JUGmajster

Elementem szczególnym konferencji, który bardzo mi się ostatnio spodobał jest mocne otwarcie się na polskie JUG-i, czego owocem stało się m.in. wprowadzone dwa lata temu głosowanie na JUGmajstra, czyli debiutanta na polskiej scenie prelegenckiej, spośród kandydatów oddelegowanych przez poszczególne grupy. W pierwszej edycji tryumfował Krzysztof Muchewicz (Toruń JUG), a w drugiej Marcin Stożek (Zielona Góra JUG). Kto wygra tym razem? Po cichu liczę, że puchar znów zawita w kujawsko-pomorskim 😉

1 wejściówka do wygrania…

Tak jak wspomniałem na początku, mam dla Was jedną darmową wejściówkę na tegoroczną edycję konferencji JDD. Przygotowałem mini-konkurs, aby każdy miał równe szanse na jej otrzymanie.

Regulamin

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy, że:

  1. udostępnisz niniejszy post na co najmniej jednym z trzech portali: Facebook, Twitter, LinkedIn, a następnie
  2. w komentarzu poniżej:
    1. wkleisz link do w/w udostępnienia oraz
    2. wymienisz 3 prezentacje, na których chciał(a)byś się pojawić (krótkie uzasadnienie mile widziane 🙂 )

Zgłoszenia do konkursu przyjmuję do 24 września, do godziny 23:59. Zwycięzca zostanie wyłoniony (spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń) przez Nieocenioną Komisję Kontroli Gier i Zakładów. Wyniki ogłoszę 25 września (najprawdopodobniej w jednym z komentarzy).

Jeżeli w wyznaczonym terminie nie pojawi się żadne zgłoszenie, to pierwsze zgłoszenie po 24 września wygrywa.

Jako organizator konkursu zastrzegam sobie prawo do sprostowania wszelkich nieścisłości w dowolnym momencie jego trwania 🙂

… i 20% zniżki dla każdego!

Niestety wejściówkę może wygrać tylko jedna osoba. Dla pozostałych mam nagrodę pocieszenia: kod zniżkowy naswoim uprawniający do zakupu wejściówki 20-procent taniej. Mam nadzieję, że chociaż trochę osłodzi on gorycz ewentualnej porażki 🙂

Nie poddawaj się jednak na starcie. Weź udział w konkursie. Może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie 🙂

Bądź na bieżąco!

Podobają Ci się treści publikowane na moim blogu? Nie chcesz niczego pominąć? Zachęcam Cię do subskrybowania kanału RSS, polubienia fanpage na Facebooku, zapisania się na listę mailingową:
Uwaga! Jeżeli w ciągu 24-godzin od zapisania się na listę mailingową nie otrzymasz wybranego przez siebie prezentu to skontaktuj się ze mną.

Zgoda? Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci starannie wyselekcjonowanych informacji marketingowych. Powyższe dane są przechowywane w systemie MailChimp i nie są udostępniane nikomu więcej.

lub śledzenia mnie na Twitterze. Generalnie polecam wykonanie wszystkich tych czynności, bo często zdarza się tak, że daną treść wrzucam tylko w jedno miejsce. Zawsze możesz zrobić to na próbę, a jeśli Ci się nie spodoba – zrezygnować :)

Chcesz więcej? W takim razie zapraszam Cię do dołączenia do powiązanych grup na Facebooku, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na poruszane tutaj tematy, możesz podzielić się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami, a przede wszystkim poznasz ludzi interesujących się tą samą tematyką co Ty.

W grupie Programista Na Swoim znajdziesz wiele doświadczonych osób chętnych do porozmawiania na tematy krążące wokół samozatrudnienia i prowadzenia programistycznej działalności gospodarczej. Vademecum Juniora przeznaczone jest zaś do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat życia, kariery i problemów (niekoniecznie młodego) programisty.

1 000 000 zł

Milion złotych. Tak, milion złotych. Milion złotych to cel, który sobie postawiłem jakiś czas temu. Chcę zarobić milion złotych na tym blogu. Do tej pory zebrało się 37 102,41 zł, więc jak widzisz jest już co pokazać, ale do celu nadal sporo brakuje. Jeszcze nie wiem do końca jak, ale to zrobię. Na pewno nigdy nie będę pobierał żadnych opłat za dostęp do treści, bo tymi chcę się po prostu dzielić.

Wysoko ponad ten milion stawiam na szerzenie wiedzy i dotarcie do jak największej liczby osób. I tu mam prośbę do Ciebie: jeśli uważasz, ten artykuł za wartościowy, to udostępnij go proszę swoim znajomym. Przy lewej lub dolnej (na małych wyświetlaczach) krawędzi ekranu znajdziesz przyciski, które Ci to ułatwią. Jeżeli ich nie widzisz, to najprawdopodobniej zostały zablokowane przez Twój program do blokowania reklam. Niezależnie od tego, czy prześlesz ten wpis dalej, czy nie, to ja i tak dziękuję Ci serdecznie za doczytanie do tego miejsca! Do przeczytania niebawem.

PS. Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu tak bardzo, że chciał(a)byś mi się w jakiś sposób odwdzięczyć, to mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, z których możesz skorzystać. Szczególnie gorąco zachęcam do wsparcia poprzez serwis Patronite, ale jeżeli zdecydujesz się na którąkolwiek z wymienionych opcji, to serdecznie Ci za to DZIĘKUJĘ!

Video Credits
Tribute to Patrons