7 lutego 2018 roku, na łamach grupy Programista Na Swoim, zainaugurowałem akcję podzielenia się z innymi wyglądem swojego miejsca pracy. Efektem akcji miał być zbiorczy wpis, w którym opublikowałbym przesłane zdjęcia. Akcja zakończyła się kompletną porażką, a zdjęcie przysłała mi… jedna osoba 🙁

Początkowo miałem dać spokój z publikowaniem artykułu, ale ostatnio pomyślałem sobie, że nie mam prawa „karać” w ten sposób tego jednego jedynego śmiałka, który odpowiedział na moją prośbę. I oto jest 🙂

Miejsca pracy Programistów Na Swoim

Michał Gellert

Dzięki serdeczne, że się odważyłeś 🙂

Michał w jednym z odcinków swojego vloga opowiadał o kilku patentach, które ułatwiają mu pracę. Warto rzucić okiem – może komuś coś podpasuje:

Piotr Prądzyński

Ja o swoim miejscu pracy pisałem już jakiś czas temu. Szczerze mówiąc oprócz wymiany podłogi niewiele się od wtedy zmieniło 😉

Prześlij swoje zdjęcie

Mimo niewielkiego odzewu na Facebooku, chętnie zamieszczę tu Twoje zdjęcie, jeśli tylko odważysz się je przysłać (na adres: photo@ProgramistaNaSwoim.pl) 🙂

Nie spodziewam się tu cudów na kiju. Wystarczy smutna, szara rzeczywistość 😀 Zdjęcia nie muszą koniecznie przedstawiać Twojego biurka, czy komputera. Możesz równie dobrze przesłać widok smutnego toruńskiego blokowiska zza okna 😉 Śmiało!

[UPDATE] ciąg dalszy…

Po publikacji artykuły znalazło się kilku kolejnych śmiałków 🙂

Łukasz Sroczyński

Patryk Bojańczyk

Marcin Lewandowski

Marcin Zajkowski

Tomasz Woliński

Maria Knorps

Artur Czopek

Maciej Walczak

Bądź na bieżąco!

Podobają Ci się treści publikowane na moim blogu? Nie chcesz niczego pominąć? Zachęcam Cię do subskrybowania kanału RSS, polubienia fanpage na Facebooku, zapisania się na listę mailingową:
Uwaga! Jeżeli w ciągu 24-godzin od zapisania się na listę mailingową nie otrzymasz wybranego przez siebie prezentu to skontaktuj się ze mną.

Zgoda? Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci starannie wyselekcjonowanych informacji marketingowych. Powyższe dane są przechowywane w systemie MailChimp i nie są udostępniane nikomu więcej.

lub śledzenia mnie na Twitterze. Generalnie polecam wykonanie wszystkich tych czynności, bo często zdarza się tak, że daną treść wrzucam tylko w jedno miejsce. Zawsze możesz zrobić to na próbę, a jeśli Ci się nie spodoba – zrezygnować :)

Chcesz więcej? W takim razie zapraszam Cię do dołączenia do powiązanych grup na Facebooku, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na poruszane tutaj tematy, możesz podzielić się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami, a przede wszystkim poznasz ludzi interesujących się tą samą tematyką co Ty.

W grupie Programista Na Swoim znajdziesz wiele doświadczonych osób chętnych do porozmawiania na tematy krążące wokół samozatrudnienia i prowadzenia programistycznej działalności gospodarczej. Vademecum Juniora przeznaczone jest zaś do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat życia, kariery i problemów (niekoniecznie młodego) programisty.

1 000 000 zł

Milion złotych. Tak, milion złotych. Milion złotych to cel, który sobie postawiłem jakiś czas temu. Chcę zarobić milion złotych na tym blogu. Do tej pory zebrało się 37 102,41 zł, więc jak widzisz jest już co pokazać, ale do celu nadal sporo brakuje. Jeszcze nie wiem do końca jak, ale to zrobię. Na pewno nigdy nie będę pobierał żadnych opłat za dostęp do treści, bo tymi chcę się po prostu dzielić.

Wysoko ponad ten milion stawiam na szerzenie wiedzy i dotarcie do jak największej liczby osób. I tu mam prośbę do Ciebie: jeśli uważasz, ten artykuł za wartościowy, to udostępnij go proszę swoim znajomym. Przy lewej lub dolnej (na małych wyświetlaczach) krawędzi ekranu znajdziesz przyciski, które Ci to ułatwią. Jeżeli ich nie widzisz, to najprawdopodobniej zostały zablokowane przez Twój program do blokowania reklam. Niezależnie od tego, czy prześlesz ten wpis dalej, czy nie, to ja i tak dziękuję Ci serdecznie za doczytanie do tego miejsca! Do przeczytania niebawem.

PS. Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu tak bardzo, że chciał(a)byś mi się w jakiś sposób odwdzięczyć, to mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, z których możesz skorzystać. Szczególnie gorąco zachęcam do wsparcia poprzez serwis Patronite, ale jeżeli zdecydujesz się na którąkolwiek z wymienionych opcji, to serdecznie Ci za to DZIĘKUJĘ!

Picture Credits
Tribute to Patrons