22 i 23 maja 2018 roku, w Gdańsku, odbędzie się kolejna edycja konferencji infoShare. Niezmiernie miło mi poinformować, że dołączyłem do grona partnerów community tego wydarzenia 🙂 Dzięki temu mam dla Was darmową wejściówkę, którą możecie wygrać biorąc udział w dzisiejszym konkursie.

Jedyna konferencja, na którą chciałem jechać w tym roku

Przyznam szczerze, że trochę zaniedbałem ostatnio „tradycję” wybierania się na przynajmniej jedną konferencję programistyczną w roku i w 2018 to właśnie infoShare miała być tą, która pomoże mi wrócić na dawne tory.

Dlaczego?

Dlatego, że jest to największa techniczna konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej (jak sami o sobie piszą)?

Dlatego, że słyszałem wyłącznie pozytywne opinie na temat poprzednich edycji?

Po części na pewno też, ale głównym bodźcem do podjęcia tej decyzji był udział w „wersji demo” konferencji 🙂

infoShare Roadshow 2017 – Toruń

Wspomnianą wersją demo była toruńska edycja infoShare Roadshow, która odbyła się w listopadzie 2017 roku. Byłem pod ogromnym wrażeniem jak w naszych domowych warunkach można zorganizować wydarzenie na bardzo wysokim poziomie. Chociaż największy „efekt wow” zrobił na mnie dobór prelegentów – od razu widać było, że nie jest to przypadkowa łapanka, a staranna selekcja tego co najlepsze. Zresztą moimi odczuciami podzieliłem się już wcześniej na stronie bloga na Facebooku:

Cześć!

Wczoraj miałem przyjemność uczestniczyć w infoShare Roadshow 2017 – Toruń i powiem Ci, że było to naprawdę…

Opublikowany przez Programista Na Swoim na 17 listopada 2017

Jedyna konferencja, która w stu procentach wpisuję się w obecną charakterystykę bloga

Z kolei przesłanką do tego, że bardzo chciałem zostać partnerem konferencji infoShare 2018 był fakt, że jest to jedyne tego typu wydarzenie, które idealnie wpisuje się w obecną charakterystykę bloga. Nie jest ona bowiem wydarzeniem wyłącznie dla programistów. Oprócz trzech typowo technicznych ścieżek organizatorzy proponują również ścieżkę inspiracji, startupową oraz marketingową. Do tego ciekawe warsztaty oraz kilka fajnych, pobocznych inicjatyw. Wypisz, wymaluj mój blog 😀

Szczegółowe informacje na temat tego co planują organizatorzy znajdziesz na stronie infoshare.pl.

Druga po ByteBay 2018 konferencja, na której możemy się spotkać

Podobnie jak na ByteBay 2018, zamierzam pojawić się również na infoShare 2018. Mam nadzieję, że ani na jednym, ani na drugim wydarzeniu się nie zawiodę 🙂 Jeżeli chcesz pogadać, poznać mnie lub „przybić piątkę” – znajdź mnie 🙂

Wejściówka oraz dziesięć 10-procentowych zniżek do wygrania!

Jeżeli Ty również rozważasz udział w konferencji infoShare 2018, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość: możesz dostać się tam za darmo albo przynajmniej 10-procent taniej 🙂 Tradycyjnie zapraszam do spróbowanie szczęścia w moim konkursie.

Najfajniejsze jest to, że wejściówka jest naprawdę ekstra! Nie dość, że daje dostęp prawie do wszystkich zakamarków infoShare, to jeszcze nakarmi i pozwoli taniej wejść na warsztaty. Naprawdę jest o co walczyć 🙂

Regulamin

Żeby wziąć udział wystarczy, że:

  1. wypełnisz formularz konkursowy,
  2. a następnie w komentarzu poniżej wpiszesz: Biorę udział!

Formularz konkursowy zawiera kilka zadań. Są tam m.in. trzy pytania otwarte oraz zadanie polegające na wypromowaniu powyższego wpisu. Każde z zadań jest punktowane. Dodatkowe punkty przydzielane są również za (w kolejności od najważniejszych): patronowanie, subskrypcję newslettera (formularz poniżej), polubienie strony bloga na Facebooku, czy członkostwo w grupach na Facebooku (żeby zwiększyć szanse na wygraną osób regularnie zaglądających na bloga oraz aktywnie udzielających się wokół niego). Zwycięzcy zostaną wyłonieni (spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń) na podstawie sumy zdobytych punktów.

Zgłoszenia do konkursu przyjmuję do 28 lutego, do godziny 23:59. Wyniki ogłoszę 1 marca (w jednym z komentarzy poniżej).

Jako organizator konkursu zastrzegam sobie prawo do sprostowania wszelkich nieścisłości w dowolnym momencie jego trwania 🙂

Jeżeli interesują Cię tego typu konkursy, to zachęcam również do bacznego obserwowania bloga, na wszystkie możliwe sposoby. Jest duża szansa, że nie jest to ostatni konkurs w tym roku, ale każdy z nich będzie trwał tylko tydzień, więc warto trzymać rękę na pulsie 🙂

Bądź na bieżąco!

Podobają Ci się treści publikowane na moim blogu? Nie chcesz niczego pominąć? Zachęcam Cię do subskrybowania kanału RSS, polubienia fanpage na Facebooku, zapisania się na listę mailingową:
Uwaga! Jeżeli w ciągu 24-godzin od zapisania się na listę mailingową nie otrzymasz wybranego przez siebie prezentu to skontaktuj się ze mną.

Zgoda? Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci starannie wyselekcjonowanych informacji marketingowych. Powyższe dane są przechowywane w systemie MailChimp i nie są udostępniane nikomu więcej.

lub śledzenia mnie na Twitterze. Generalnie polecam wykonanie wszystkich tych czynności, bo często zdarza się tak, że daną treść wrzucam tylko w jedno miejsce. Zawsze możesz zrobić to na próbę, a jeśli Ci się nie spodoba – zrezygnować :)

Chcesz więcej? W takim razie zapraszam Cię do dołączenia do powiązanych grup na Facebooku, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na poruszane tutaj tematy, możesz podzielić się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami, a przede wszystkim poznasz ludzi interesujących się tą samą tematyką co Ty.

W grupie Programista Na Swoim znajdziesz wiele doświadczonych osób chętnych do porozmawiania na tematy krążące wokół samozatrudnienia i prowadzenia programistycznej działalności gospodarczej. Vademecum Juniora przeznaczone jest zaś do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat życia, kariery i problemów (niekoniecznie młodego) programisty.

1 000 000 zł

Milion złotych. Tak, milion złotych. Milion złotych to cel, który sobie postawiłem jakiś czas temu. Chcę zarobić milion złotych na tym blogu. Do tej pory zebrało się 37 102,41 zł, więc jak widzisz jest już co pokazać, ale do celu nadal sporo brakuje. Jeszcze nie wiem do końca jak, ale to zrobię. Na pewno nigdy nie będę pobierał żadnych opłat za dostęp do treści, bo tymi chcę się po prostu dzielić.

Wysoko ponad ten milion stawiam na szerzenie wiedzy i dotarcie do jak największej liczby osób. I tu mam prośbę do Ciebie: jeśli uważasz, ten artykuł za wartościowy, to udostępnij go proszę swoim znajomym. Przy lewej lub dolnej (na małych wyświetlaczach) krawędzi ekranu znajdziesz przyciski, które Ci to ułatwią. Jeżeli ich nie widzisz, to najprawdopodobniej zostały zablokowane przez Twój program do blokowania reklam. Niezależnie od tego, czy prześlesz ten wpis dalej, czy nie, to ja i tak dziękuję Ci serdecznie za doczytanie do tego miejsca! Do przeczytania niebawem.

PS. Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu tak bardzo, że chciał(a)byś mi się w jakiś sposób odwdzięczyć, to mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, z których możesz skorzystać. Szczególnie gorąco zachęcam do wsparcia poprzez serwis Patronite, ale jeżeli zdecydujesz się na którąkolwiek z wymienionych opcji, to serdecznie Ci za to DZIĘKUJĘ!

Picture Credits
  • materiały partnera
Tribute to Patrons