Ostatnie trzy miesiące, to nadrabianie klasyki, zapoznanie się z historią firmy LEGO oraz poszerzenie znajomości kanonu Star Wars.
I nie było już nikogo
Jedna z bardziej znanych powieści autorstwa Agathy Christie. Książka podobała mi się, ale nie na tyle, żeby wpadła do worka „ulubionych”. Mam wrażenie, że tego typu zawiłe historie kryminalne po prostu nie mieszczą mi się w głowie 😉
Historia LEGO
Podtytuł: Opowieść o rodzinie, która stworzyła najsłynniejszą zabawkę na świecie
Fajnie się to czytało. Wciągająca lektura. Powinna spodobać się nie tylko wiernym fanom LEGO, ale także osobą zainteresowanym przedsiębiorczością i działalnością firm. Szczególnie, że LEGO jest odnoszącą olbrzymie sukcesy firmą rodzinną, zarządzaną aktualnie przez czwarte pokolenie. Z tej książki dowiesz się jak udało im się tego dokonać.
W 80 dni dookoła świata
Klasyka. W dzieciństwie wielokrotnie trafiałem na różnego rodzaju filmowe adaptacje tej powieści. W końcu postanowiłem nadrobić oryginał. Dobrze było jeszcze raz odbyć podróż z Phileasem Foggiem.
Folwark zwierzęcy
Orwell to jednak potrafił w politykę 😉
Mistrz i uczeń
Seria: nowy kanon Star Wars
Pierwsza w historii książka z uniwersum Star Wars wydana po polsku w formie audiobooka.
Książka całkiem niezła. Przedstawia historię docierania się relacji mistrza Qui-Gon Jinna oraz ucznia Obi-Wan Kenobiego.
Podsumowanie
A co Ty ciekawego ostatnio przeczytał[a|e]ś? Może którąś z powyższych lektur?
Podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach poniżej.
Bądź na bieżąco!
Podobają Ci się treści publikowane na moim blogu? Nie chcesz niczego pominąć? Zachęcam Cię do subskrybowania kanału RSS, polubienia fanpage na Facebooku, zapisania się na listę mailingową:
lub śledzenia mnie na Twitterze. Generalnie polecam wykonanie wszystkich tych czynności, bo często zdarza się tak, że daną treść wrzucam tylko w jedno miejsce. Zawsze możesz zrobić to na próbę, a jeśli Ci się nie spodoba – zrezygnować
Dołącz do grup na Facebooku
Chcesz więcej? W takim razie zapraszam Cię do dołączenia do powiązanych grup na Facebooku, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje na poruszane tutaj tematy, możesz podzielić się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami, a przede wszystkim poznasz ludzi interesujących się tą samą tematyką co Ty.
W grupie Programista Na Swoim znajdziesz wiele doświadczonych osób chętnych do porozmawiania na tematy krążące wokół samozatrudnienia i prowadzenia programistycznej działalności gospodarczej. Vademecum Juniora przeznaczone jest zaś do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat życia, kariery i problemów (niekoniecznie młodego) programisty.
Wesprzyj mnie
Jeżeli znalezione tutaj treści sprawiły, że masz ochotę wesprzeć moją działalność online, to zobacz na ile różnych sposobów możesz to zrobić. Niezależnie od tego co wybierzesz, będę Ci za to ogromnie wdzięczny.
Na wsparciu możesz także samemu zyskać. Wystarczy, że rzucisz okiem na listę różnych narzędzi, które używam i polecam. Decydując się na skorzystanie z któregokolwiek linku referencyjnego otrzymasz bonus również dla siebie.
Picture Credits
4 listopada 2023 at 20:25
Ja dokończyłem rewelacyjną superprodukcje Audioteki “Zima Świata” Kena Folleta. Oprócz tego:
1. Upadek Narodu – również superprodukcja Audioteki, ale zupełnie nie podeszła. Pomysł może niezły, ale połowa dialogów to stękanie, mlaskanie itp. i odpadłem po 3 odc
2. Skrzynia Pełna Dusz – 3 odc. serii Drużyna do Zadań Specjalnych, Marcina Mortki. Fantasy humorem w stylu Piratów z Karaibów. Lekkie, przyjemne i całkiem zabawne, ale nie każdemu się spodoba
3. Figiel – również superprodukcja Audioteki, krótka, ale ciekawa i świetnie zagrana
4 listopada 2023 at 22:40
Dzięki Michał za podzielenie się!
Ja na pewno wrócę do Zimy Świata – skończyłem 1. część, a teraz nadrabiam trochę podcastów.
Zaintrygował mnie ten Figiel. Chyba się skusze 🙂